top of page

Małgosia, Wrocław

"Dziewczyny dziękuję Wam jeszcze raz za to piękne Ucztowanie! Wspaniałe miejsce, atmosfera, gościnność i Wasze ogromne zaangażowanie stworzyło wydarzenie, które pozostanie w pamięci :) Jedzenie to po prostu kosmos!"

AKTUALNE WYJAZDY

Dom numer 10 Pokrzywnik, Dolny Śląsk

data: 15 -18.02.2024

cena: 2050 zł/os.

Tym razem zabierzemy Was na zimowe ferie na Dolny Śląsk - nasz ukochany!

Piękny dom z ogromnym kominkiem, klimatyczne uczty, natura i ludzie. "Kąpiel leśna" czyli spacer medytacyjny do Dzikiego Wąwozu, degustacje lokalnych win, wyjątkowa kolacja serwowana z wine-pairigiem.  
Ale to nie wszystko - przeczytajcie program trzeciego ucztowania!

 

Co czeka Was podczas 3 turnusu ucztowania?

 

W pierwszej kolejności - uczty - od rana do wieczora. 3 posiłki dziennie - są to autorskie dania oparte na wysokiej jakości produktach, najczęściej lokalnych, a przede wszystkim sezonowych. Będzie pysznie, zdrowo i z polotem niejednego szefa kuchni! Do każdej kolacji podamy Wam wina naturalne z winnic z całej Polski. 

Piątkowa kolacja będzie wyjątkowa - zaprosimy Was na uroczystą pięciodaniową ucztę serwowaną z wine pairingiem - skosztujecie pięciu różnych win z najlepszych polskich winnic. A potem rozmowy przy stole, muzyka, tańce i co Wam w duszy zagra!

Popołudnie z dolnośląskim winem - spotkamy się przy kominku z właścicielem jednej z winnic tego regionu. Podczas degustacji win, posłuchacie winnych historii i będziecie mogli zapytać o wszystko co dotyczy wina i procesu jego powstawania w Polsce.

Dla tych co jadą odpocząć - proszę bardzo!

 

Piękny przytulny dom, którego sercem jest salon z wygodnymi kanapami i ogromnym kominkiem oraz przeszklona weranda z widokiem na ogród. Wyśpicie się tu dobrze w komfortowych 2-osobowych pokojach. Wokół domu cisza, spokój, las, mnóstwo ścieżek spacerowych.

A gdy za oknem zrobi się ciemno zapraszamy na turnieje planszówek, rozmowy przy kominku, integrację przy kieliszku wina. Dla osiągnięcia pełni relaksu - czytanie książki przy trzaskającym ogniu i zimowej herbacie.

Coś dla ducha i ciała... i dla aktywnych :)

 

Wraz z Katką Ossowską (nauczycielką jogi, masażystką, ceramiczką) zażyjecie prawdziwej kąpieli leśnej w japońskim stylu tzw. shinrin-yoku. Katka poprowadzi Was do pobliskiego Dzikiego Wąwozu, gdzie pośród szumu Maciejowickiego Potoku, będziecie mogli skupić się na tym, co tu i teraz. W shinrin-yoku chodzi przede wszystkim o to, żeby podczas spaceru zanurzyć się w leśnej atmosferze, używając przy tym wszystkich pięciu zmysłów. 

A po powrocie proponujemy chętnym wspólne przetwory przy dobrej muzyce i zimowej herbacie. Razem z Kasią, naszą szefową kuchni, zrobicie pyszne oryginalne kimchi, które zabierzecie ze sobą do domów :) 

Wymienione aktywności są dla chętnych - nie czuj się zobowiązana(y) by uczestniczyć w każdej. Nasz wyjazd jest dla Ciebie, a Ty sam(a) wiesz najlepiej czy potrzebujesz odpoczynku, spaceru czy wspólnego czasu.

Podoba Ci się nasz program i chcesz się zapisać? 

Masz pytania?

Kliknij tutaj i daj nam znać!

Cena 2050 zł/os. zawiera:

  • zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym

  • pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)

  • polskie wina naturalne do każdej kolacji

  • 3 noclegi

  • "Kąpiel leśną"- spacer medytacyjny  i zajęcia oddechowe z Katką Ossowską

  • 5-daniową ucztę serwowaną z wine-pairingiem

  • popołudnie z dolnośląskim winem - degustacja regionalnych win i pogawędka z właścicielem jednej z winnic

  • warsztat przygotowywania kimchi z Kasią - naszą szefową kuchni

  • piękne odrestaurowane siedlisko na wyłączność - duży salon z kanapami i przeszklona weranda,  kominek, planszówki

Dodatkowe informacje:

1. Warunkiem rezerwacji miejsca na wyjazd jest wpłata zadatku w wysokości 1000 zł. Pozostałą kwotę prześlesz nam w dowolnym dogodnym dla Ciebie czasie, maksymalnie do 31.01.2024 r. 

2. W pobliżu domu jest kilka małych stajni, można wykupić sobie indywidualną lekcję jazdy konnej z opcją wyjazdu w teren (umiejętności ocenia instruktor). Napisz do nas  - prześlemy Ci namiary.

3. Można dodatkowo zamówić sobie masaż, który wykona Katka Ossowska na miejscu. Napisz, prześlemy Ci ofertę i cennik.

4. Masz alergie pokarmowe lub dietę? Dla nas to nie problem  - daj nam znać a my zajmiemy się resztą :)

wyjazdy dla grup - kolacje - współpraca partnerska

Follow us!

  • Instagram
bottom of page