top of page

ucztowanie

kolonie dla dorosłych - kilkudniowe wyjazdy w najpiękniejsze regiony Polski,

z miłości do ucztowania i dzielenia wspólnych chwil.

joie de vivre!

Wyobraź sobie piękne stuletnie siedlisko z wielkim ogrodem. Dookoła dziką naturę, niekończące się lasy, góry, rwące potoki, czyste powietrze, ciszę, zapach wsi. Wstajesz rano, stół jest nakryty, a na nim pyszne lokalne sery i wędliny, świeże warzywa z ogrodu, zapach pieczonego chleba i dobrej kawy. Przy stole toczą się leniwe rozmowy...

 

A potem już tylko spacery, leżenie na trawie, oglądanie filmów, planszówki, aktywne wyprawy lub totalny reset - od Ciebie zależy co wybierzesz. Wieczorami - dobre lokalne wino, z pobliskich winnic, wspólne przesiadywanie przy stole, uczty z niesamowitym klimatem i wyjątkowym jedzeniem. Muzyka, tańce, jeszcze więcej rozmów i nowe znajomości.

 

Nie powiemy Ci, że tego właśnie potrzebujesz, o tym zdecyduj sam(a). Natomiast to co wiemy na pewno - to że spędzisz z nami pełne wspomnień, piękne trzy dni i magiczne trzy noce.

 

Zapraszamy Cię na wspólne ucztowanie!

cf66e00ff899d8e1a4b1d970e81a2269.jpg

gdzie będziemy spać?

Domy, do których Was zabieramy, to piękne odnowione siedliska. To miejsca w których wyśpicie się komfortowo jak i spędzicie latem czas w pięknym ogrodzie czy zimą w przytulnym salonie z kominkiem. Staramy się by nasze domy były z dala od innych domostw, a jak najbliżej dzikiej natury. 

 

Na pierwszym spotkaniu serca zabiły nam mocniej - to była miłość od pierwszego wejrzenia! Zapach wsi , który znamy z dzieciństwa, pięknie odnowione stuletnie siedlisko, otoczone bujną naturą. Tak wyglądała wizyta w jednym z naszych domów. A potem każdym kolejnym...

Odkrywaj z nami Polskę i jej najpiękniejsze zakątki! Nie brak tu unikatowych i ogromnych siedlisk, które pomieszczą nas komfortowo. Dolny Śląsk będzie najczęściej wybieranym przez nas regionem. Słynie on z najlepszego wina w Polsce - a Wy będziecie mogli skosztować ich podczas wizyt w winnicach. Mamy tu też zbudowaną siatkę lokalnych dostawców najlepszych serów, wędlin, ryb i warzyw. No i wisienka na torcie  - natura! Jest tu wszystko - lasy, łąki, góry, rwące potoki, dziewicze szlaki. 

d4cc202dcca0892b11f3c1d28202c009.jpg

co będziemy jeść?

Kochamy gotować i gościć. Kasia, druga połówka naszego teamu, karmi z serca i hojnie. Zawsze korzysta z produktów najwyższej jakości, w dużej mierze od lokalnych dostawców. To z nich układa dla Was menu każdego dnia. A kto jadł już u Kasi, ten wie jak dobrze będzie. Lokalnie i sezonowo. Swojsko, inspirująco, pysznie. 

 

Spodziewajcie się chleba własnego wypieku, przetworów, warzyw i owoców od sąsiadów. Sery od Pani Stasi, jajka od szczęśliwych kur, wędliny z lokalnego ryneczku, pstrągi z zaprzyjaźnionego łowiska, zioła z wlasnego ogródka, lokalna dziczyzna i wiele innych - zawsze sezonowo.

Do tego tylko najlepsze lokalne wina z  polskich małych winnic, serwowane do każdej kolacji. Uwierzcie nam na słowo - to będzie prawdziwa uczta - od rana do nocy!

 

b240a02983529d351cca3372a9b37383.jpg

co będziemy robić?

Przygotowałyśmy dla Was dwa niezapomniane przeżycia, które na stałę zagoszczą na naszych wyjazdach oraz jedno, które będzie za każdym razem inne. Pajka, człowiek na froncie i druga połowa teamu, zadba o to, byście się czuli u nas, jak u siebie w domu.

 

Wyjazd do lokalnej winnicy wraz z degustacją wina. Dolny Śląsk to zagłębie winnic i najlepszego wina w Polsce. Będziecie mieli okazję poznać produkcję wina od kuchni zwiedzając winnice i słuchając opowieści ich założycieli. Całość wyprawy uwieńczy degustacja kilku rodzajów win przy wspólnym stole.

Jedno z wydarzeń będzie za każdym razem nieco inne - co nam akurat w duszy zagra! Możecie się spodziewać, że będzie to coś kreatywnego, przyjemnego, co pozwoli Wam leniwie i twórczo spędzić czas w towarzystwie innych oraz zintegrować się. W zależności od pory roku - czy to w ogrodzie czy przy kominku, ale zawsze przy wspólnym stole. 

Uhonorowaniem wyjazdu będzie uroczysta pięciodaniowa uczta, z dobranymi polskimi winami. Będzie to za każdym razem niesamowite kulinarne przeżycie - na wielu poziomach zmysłów. Wystarczy, że pozwolicie się przenieść tego wieczoru do naszego świata.

wyjazdy dla grup - kolacje - współpraca partnerska

Follow us!

  • Instagram
bottom of page